Створення стійкого впливу на фізичне, соціальне та емоційне благополуччя дітей та дорослих з інвалідністю за допомогою спорту.


Чому Спорт без меж?

  • Люди з інвалідністю мають більше шансів вести малорухливий спосіб життя і не мають належної соціальної та емоційної підтримки.

  • Як правило, люди з вадами розвитку мають задовільний або поганий стан здоров’я, більшість з них не мають можливості робити які-небудь фізичні вправи.

  • Дуже важливо, щоб люди з інвалідністю зберігали активний спосіб життя незалежно від їх мобільності або тяжкості інвалідності. Відповідно до глобальних досліджень, більш інтенсивна фізична активність суттєво збільшує можливості розвитку та покращує емоційне здоров’я людей з інвалідністю.

Ці статистичні дані та дослідження вказують на те, що фізичне, соціальне та емоційне благополуччя людей з вадами розвитку погіршується, якщо вони просто живуть у приміщенні та не активні. Ось де може допомогти Спорт без меж!


Що таке Спорт без меж?

Місія програми Спорт без меж створити стійкий вплив на фізичне, соціальне та емоційне благополуччя дітей та дорослих з інвалідністю за допомогою спорту.


Використовуючи індивідуальні фізичні вправи та вправи у невеличких групах, а також спортивні заходи з фізичним і соціальним супроводом, Спорт без меж прагне надати можливість спортсменам з вадами розвитку досягти успіху та зростання як у фізичній формі, так і в соціально-емоційній сфері. Вітаються люди будь-якого віку та можливостей. До них приєднаються Напарники (дивіться ВОЛОНТЕР) без інвалідності з метою сприяння інтеграції та розширеної участі.


Долучення рідних братів і сестер до програми «Спорт без меж» важливе, оскільки ми визнаємо, що занадто часто трапляється поділ між людиною з інвалідністю та її братами та сестрами.  Ми створюємо веселі, освітні та спортивні умови з метою заохотити їх та дати їм можливість брати участь у волонтерській підтримці або тренуванні наших спортсменів з особливими потребами.


Скільки коштує участь у програмі Спорт без меж?

  • З початком програми участь у ній є БЕЗКОШТОВНОЮ для усіх наших спортсменів та їх братів і сестер!

Коли і де ми зустрічаємось у межах програми Спорт без меж?

  • Ми зустрічаємось каждый вечер пятницы, заходи тривають з 17.30 до 19.00.

  • Ми зустрічаємось у вул. Гоголя 3, Чернигов.